Dom i Wnętrze

Wygodny i modny pokój młodzieżowy

Wygodny i modny pokój młodzieżowy

Aranżacji pokoju młodzieżowego zawsze towarzyszy pytanie: jak w jednym pomieszczeniu stworzyć optymalne warunki do odpoczynku, nauki i zabawy? Jako rodzic pragniesz stworzyć dla dziecka przestrzeń przede wszystkim funkcjonalną i wygodą. Nastolatek z kolei marzy o pokoju, którego wystrój będzie współgrał z jego temperamentem, zainteresowaniami i będzie odznaczał się czymś szczególnym pośród tysiąca podobnych aranżacji. Jak połączyć w jedną całość oczekiwania rodzica i marzenia dziecka, a jednocześnie nie przeznaczać na remont wszystkich oszczędności? Sprawdź nasze rady, jak tanio urządzić pokój młodzieżowy!

Dla młodego buntownika

Dorastający chłopcy cenią konkrety i mocne zestawienia. Aby aranżacja nabrała wyrazu, oprzyj ją na dwóch kontrastujących kolorach – bieli i czerni albo modnych ostatnio szarościach. Meble w pokoju chłopaka z jednej strony powinny być pojemne i praktyczne, aby sprzyjać utrzymywaniu porządku, a z drugiej strony designerskie i nietuzinkowe. Na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz tanie młodzieżowe meblościanki, które z powodzeniem łączą estetykę z funkcjonalnością, co zadowoli zarówno wymagającego syna, jak i praktycznego rodzica. Aby całość nabrała atrakcyjnego wyrazu, warto na jednej ze ścian wyeksponować dekory, które będą zgodne z zainteresowaniami syna. Aplikacje z płyt winylowych w pokoju miłośnika muzyki albo rower zawieszony na specjalnych hakach będą niebanalną ozdobą przykuwającą wzrok.

Dla wymagającej elegantki

Dla młodej dziewczyny nadrzędne znaczenie ma estetyka pokoju. W tym przypadku lepiej sprawdzą się pastelowe i delikatne kolory, które sprawią, że pokój będzie bardziej słoneczny. Oprócz standardowego umeblowania, takiego jak biurko, łóżko czy sofa, warto dodać kilka niebanalnych akcentów, dzięki którym córka poczuje się naprawdę wyjątkowo. Stylowa toaletka albo designerski reling na ubrania będą strzałem w dziesiątkę w pokoju każdej elegantki.

Udostępnij