Technologia

Kurs Illustartor – dlaczego warto?

Kurs Illustartor – dlaczego warto?

Dlaczego warto zdecydować się na kurs Illustrator? Odpowiedź jest prosta – bo perfekcyjnie zapozna cię z wykonywaniem animacji 2D w stylu motion design. Przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją artystyczną przygodę z animacją 2D, ale także dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Kurs w niebanalny sposób uczy tworzenia niebanalnej sztuki.

Kurs Illustrator przybliża motion design

Motion design ma kluczowe znaczenie w kursie Illustrator. Nic dziwnego, jest przecież niezwykle nowoczesną sztuką, czerpiącą z historii sztuki to, co najlepsze. Motion design to nawiązywanie do tradycji w oryginalny sposób. To rodzaj nowej sztuki – tak bardzo pasującej do współczesności. Motion design to ożywianie malarstwa i fotografii. To przekraczanie wymiarów, czyli sztuka w pełnym tego słowa znaczeniu. To połączenie przeszłości z futuryzmem, poprzez które artysta może wyrazić wszystko, co pragnie przekazać światu.

Kurs Illustrator nauczy tworzyć animacje 2D

Po zapoznaniu się z podstawami Illustratora stworzymy trzy proste ilustracje w stylu flat design. Zdobędziemy także informacje na temat programu After Effects oraz pluginów wykorzystywanych w kursie. W dalszej części kursu skupimy się na samej animacji, na ruchu poszczególnych elementów i tworzeniu płynnego morfingu. Ostatnim etapem naszej pracy będzie udźwiękowienie animacji i finalnego renderu. Z kursem Illustrator stworzymy swoją własną animację 2D, która spełni nasze oczekiwania, wyrazi naszą kreatywność, spełni konkretną funkcję. Nauczymy się tworzenia płynnej animacji, niezawierającej żadnych cięć. Kurs Illustrator w perfekcyjny sposób zapozna nas z zagadnieniami praktycznymi. Dla nas pozostanie już tylko czysta przyjemność tworzenia nawet najbardziej oryginalnych animacji.

Udostępnij