Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanka Dafi Family  

Filtry wody do dzbanka Dafi Family   

 

Filtry wody do dzbanka Dafi Family są idealne dla osób poszukujących łatwego dostępu do świeżej wody dla całej rodziny! Naprawdę potrafią one ułatwić życie jednocześnie oszczędzając sporo pieniędzy. Łatwo sobie wyobrazić jak ogromna ilość wody butelkowanej, a co za tym idzie pieniędzy musi być włożona w miesięczne nawodnienie całej rodziny. W takim wypadku filtry wody do dzbanka Dafi Family potrafią pomóc jak nikt inny! Co dają i dlaczego warto je zakupić?

Filtry wody do dzbanka Dafi Family – dlaczego warto je kupić?

 

Filtry wody do dzbanka Dafi Family usuwają z wody kranowej wszystko co najgorsze! Dzięki nim każda kropla wody jest wolna od śmierdzącego chloru, niebezpiecznych pestycydów czy metali ciężkich. Wszystko opiera się o przechodzenie drobinek wody między kuleczkami, które znajdują się we wnętrzu obudowy filtra. Te kuleczki to tak naprawdę węgiel aktywny mający możliwości absorpcyjne. Wchłanianie zanieczyszczeń odbywa się podczas przepływania wody z komory wstępującej do komory zstępującej dzbanka filtrującego. Bardzo duża ilość drobnych kuleczek zapewnia największą powierzchnię chłonną przez co filtr może posłużyć na naprawdę długo!

 

Filtry wody do dzbanka Dafi Family posiadają jeszcze jeden dodatek – to dobrze dobrana żywica jonowymienna, która zmniejsza ilość soli węglanów wapnia czy magnezu w wodzie. Jest to ważne z perspektywy wykorzystywania wody do urządzeń AGD, które ją podgrzewają w trakcie swojej pracy. Podczas podgrzewania może wytrącać się problematyczny osad, który z czasem pogorszy funkcjonowanie ekspresu, ale i pogorszy jakość produkowanych napojów.

 

Możliwości chłonne filtrów

 

Niestety każde filtry mają to do siebie, że ich możliwości chłonne się wyczerpują. Jest to związane z ich budową. Drobinki węgla aktywnego z czasem wypełniają się zanieczyszczeniami – wtedy trzeba je wyrzucić i zaaplikować nowe filtry. Najlepiej wymieniać filtry co około 100 litrów przefiltrowanej wody – czyli według statystyk i średniego użytkowania miesiąc.

Udostępnij