Zdrowie i Uroda

Naturalna karma dla zwierząt BIO -jak wybrać jedzenie dla zwierząt?

Naturalna karma dla zwierząt BIO -jak wybrać jedzenie dla zwierząt?

Wybranie odpowiedniej karmy dla naszego pupila to ważna i odpowiedzialna decyzja. Dieta dla naszego zwierzaka powinna być dopasowana odpowiednio do jego wieku, rozmiaru i rasy. Na rynku mamy ogromny wybór jedzenia dla zwierząt, ale nie wszystkie spełniają odpowiednie warunki, aby sprostać wymaganiom Twojego czworonoga. Odpowiedni skład karmy to podstawa, która może przyczynić się do prawidłowego rozwoju zwierzęcia. Tanie zamienniki i zapychacze stosowane podczas produkcji nie dostarczą odpowiednich składników mineralnych, a wręcz mogą szkodzić. Sklep ekologiczny Bio-sklep24 ma do zaoferowania szeroką ofertę pokarmu dla zwierząt dającego gwarancję naturalnego i ekologicznego pochodzenia. U nas wiesz, że wybierasz to co najlepsze dla Twojego zwierzaka. Sprawdź naszą ofertę!

Karma dla psa – na co zwracać uwagę?

Producenci jedzenia dla zwierząt często kuszą nas w swoich reklamach pięknymi opakowaniami i górnolotnymi sloganami zachwalającymi ich produkt. Rzeczywistość nierzadko okazuje się inna a czar pryska gdy spojrzymy na etykietę na opakowaniu i przyjrzymy się składowi danej karmy. Jeżeli na pierwszych miejscach w składzie zobaczymy produkty zbożowe, od razu powinna zaświecić nam się czerwona lampka. Produkt taki zawierać będzie bardzo węglowodanów, które nie są wskazane w dużych ilościach dla psa. Gdzie podziało się mięso, które miało stanowić podstawę karmy? Dokładnie tego potrzebuje twój pies, dużej ilości białka, zwłaszcza w okresie rozwoju, ponieważ jest to główny składnik budulcowy. Dlatego stawiajmy na wysokiej jakości karmy, które zawierać będą wysokiej jakości mięso, nie mechanicznie oddzielane z cząstkami kości i skór.

Karmy dla zwierząt w ofercie sklepu ekologicznego

Naturalna karma dla zwierząt BIO to najlepszy wybór dla Twojego zwierzaka. W naszym sklepie znajdziesz naturalne karmy BIO z certyfikatami potwierdzającymi naturalne i ekologiczne pochodzenie wszystkich składników użytych do ich produkcji. Urozmaicona w składniki mineralne i witaminy niezbędne go prawidłowego funkcjonowaniu i rozwoju. Do wyboru posiadamy wiele wariantów smakowych, aby dieta nie była monotonna i zapewniała również odpowiednie wrażenia smakowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu ze zdrową żywnością.

 

Udostępnij