Ciekawe

Pokój dziecięcy – pomysły

Pokój dziecięcy – pomysły

Urządzanie pokoju dziecięcego to z pewnością nie lada wyzwanie. Wielu rodziców często ma spory kłopot z odpowiednim dobraniem mebli i zorganizowaniem terytorium dla swej latorośli. Wszystko zależne jest przede wszystkim od wieku dziecka.

Pokój niemowlęcy

Nie jest specjalną tajemnicą, że dziecko, które niedawno przyszło na świat, nie ma poza łóżeczkiem szczególnych wymagań odnośnie aranżacji własnego pokoju. Mimo to, przestrzeń dla niemowlęcia musi spełniać pewne wymagania, ułatwiające życie zwłaszcza rodzicom. Niezbędne będą choćby szafki, półki czy komody, służące do przechowywania dziecięcych ubranek, zabawek, akcesoriów czy kosmetyków. Nie można zapominać, że maluch w tym wieku wymaga częstego karmienia, dlatego warto stworzyć w pokoju miejsca dla rodzica. Proponowane przez sklep Miloo meble to dość ciekawe i estetyczne, a jednocześnie praktyczne rozwiązania w postaci nie tylko foteli z podnóżkiem czy wygodnej sofy. Doskonałą opcją jest także huśtawka Miloo z miękkim, komfortowym siedziskiem, w której osoba dorosła – trzymając w ramionach niemowlę i delikatnie bujając się – może uspokoić malucha i sprawić, by szybciej zasnęło. Co ważne – producent gwarantuje odpowiednie wykonanie, zapewniające stabilność i bezpieczeństwo. Nie ma więc obaw, że konstrukcja sprzętu w jakikolwiek sposób grozi upadkiem czy zerwaniem. Poza meblami niezbędna do pokoju niemowlaka będzie także lampka z delikatnym światłem i dywanik – te również wybrać można w sklepie Miloo Home.

Pokój dla starszego dziecka

Sprawa wygląda nieco inaczej, gdy dziecko podrośnie. Wtedy jego terytorium musi być już urządzone w zupełnie inny sposób. Zwłaszcza nastolatki mają w tej kwestii konkretne wymagania, także estetyczne, nie godząc się już na jakiekolwiek kolorowe i często zbyt dziecięce motywy. Miloo meble z pewnością zadowolą wszystkich wymagających klientów, ceniących nowoczesność, niebanalność, a przy tym dobrą jakość. Warto więc pokazać starszakowi proponowane produkty – Miloo Home to szeroki wybór łóżek, biurek, krzeseł, regałów, szaf, komód, puf, foteli, często o niezwykle oryginalnym designie. Ponadto zakupić można także lampki, poduszki, poszewki, zegary. Dość ciekawym pomysłem, także w pokoju starszego dziecka, jest wspomniana wcześniej huśtawka Miloo. Funkcjonalna, a przy tym gustownie wykonana stanie się interesującym elementem, który z pewnością będzie przyciągał uwagę, a jednocześnie stanowił wygodne miejsce do nauki czy odpoczynku.

Udostępnij

live url https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/