Ciekawe

Przedwiośnie w górach – okres idealny na wypoczynek!

Przedwiośnie w górach – okres idealny na wypoczynek!

Wypoczynek w górach to jedna z ulubionych form spędzania czasu Polaków podczas zaplanowanych urlopów. Pobyt w górach to nie tylko możliwość korzystania z niezwykle świeżego powietrza, ale i spędzania czasu poza czterema ścianami hotelu. Wśród polskich pasm górskich bez wątpienia jednym z najchętniej wybieranych są Tatry. Co może nam zaoferować Podhale?

Aktywność na świeżym powietrzu!

Wybierając się na Podhale warto przede wszystkim wybrać odpowiednią bazę noclegową. Jeśli zależy nam na życiu w centrum miasta zdecydowanie poleca się Zakopane – wiele tu sklepów, karczm, licznych galerii. Jeśli szukamy miejsca spokojniejszego, ale dającego wiele możliwości spędzania czasu na stokach powinniśmy wybrać Bukowinę (wśród noclegów dla rodzin wyróżnia się Willa Majerczyk – willamajerczyk.com). Bukowina słynie przede wszystkim z term, jednak jest tu znacznie więcej atrakcji!

Narty, spacery…

Osoby aktywne z pewnością nie będą nudzić się w Bukowinie. Funkcjonuje tu wiele wyciągów narciarskich i stoków o zróżnicowanych poziomach trudności. Dodatkowo narciarze mogą liczyć na doskonale przygotowaną infrastrukturę – liczne punkty gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu, serwisy. Osoby ceniące spacery mogą korzystać z licznych ścieżek turystycznych, doskonale oznaczonych w tej okolicy.

Udostępnij