Biznes

Skrzynki na warzywa

Skrzynki na warzywa

Zarówno warzywa jak i owoce w drodze od sadownika do klienta końcowego muszą zachować świeżość. Wiadomo jest, że nikt nie kupi żółtych brokułów ani pomarszczonej marchewki. Problem utrzymania ciągłej i długotrwałej świeżości warzyw został rozwiązany poprzez zastosowanie specjalnych skrzynek do przewożenia i przechowywania warzyw.

Jakie są to skrzynki?

Producent skrzynek na warzywa od lat projektuje i produkuje opakowania plastikowe, które w jak najlepszy sposób będą służyły do przewożenia warzyw. Dzisiejsze skrzynki na warzywa są plastikowe, wykonane z jak najlepszego tworzywa a przy tym są one wykonane tak by w żaden sposób nie niszczyły przewożonych warzyw. W walce z wilgocią, brudem i przewiewnością na pewno zwyciężyły skrzynie na warzywa.

Ich delikatne ścianki, które są perforowane pozwalają na ciągły przepływ świeżego powietrza, lekko zaokrąglone rogi i gładkie powierzchnie, perforowanych podstaw i ścianek nie pozwalają na otarcie czy zniszczenie danego warzywa. Skrzynki podręczne używane są w transporcie, ekspozycji warzyw i w czasie magazynowania. Dodatkowo producent poleca także wielkie skrzyniopalety, które również są plastikowe i są wyspecjalizowane do zbiorów warzyw.

Mocne i gwarantujące świeżość

Skrzynki na warzywa i skrzyniopalety są mocne i gwarantują ciągłą świeżość warzyw i owoców. Ponadto są to opakowania bardzo lekkie, nie zabierają więc one zbędnych kilogramów całego transportu podczas przewozu warzyw. Plastikowe opakowania dają się sztaplować, można je składać oraz zajmują, jako puste opakowania, bardzo mało miejsca. Jest to bardzo ważne jeśli chodzi o logistykę pakowania towaru, ponieważ lekkie opakowania i zwrotne opakowania dają bardzo duże oszczędności. Plastikowe skrzynki i skrzynie produkuje się również z plastiku uzyskanego poprzez recykling, są to więc opakowania zdrowe i wyprodukowane w zgodzie z naturą.

Warzywa wciąż świeże

Warzywa przewożone w skrzynkach plastikowych nie przejmują zapachu skrzynek a plastik z jakiego są zrobione nie wpływa na smak przechowywanych w nich warzyw. Skrzynki są ergonomiczne, mają specjalne uchwyty do przenoszenia ich oraz miejsca na nalepki z możliwością opisu partii towaru, serii i rodzaju.Plastikowe skrzynie, skrzynki, opakowania i palety na warzywa umożliwiają przez długi czas na utrzymanie warzyw w jak najlepszej formie i kondycji.

Udostępnij

https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://dziennikelblaski.pl/1053513 https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/