Ciekawe

Autodesk Inventor – gdzie poznać tajniki programu?

Autodesk Inventor – gdzie poznać tajniki programu?

Autodesk Inventor – gdzie poznać tajniki programu?
Każda osoba aktywnie działająca w branży technicznej z pewnością spotkała się z programem Autodesk Inventor, który jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych programów komputerowych typu CAD. Sprawne poruszanie się w środowisku Inventora to sposób na zawodowy sukces dla wszystkich, którzy w codziennej pracy stykają się z projektami układów mechanicznych. Jak nauczyć się sprawnie posługiwać programem? Sprawdź!

Kursy stacjonarne

W większości dużych miast znajdują się liczne ośrodki, które przeprowadzają weekendowe kursy z zakresu obsługi profesjonalnych programów komputerowych. Tym, co może odstraszać potencjalnych kursantów już na etapie wyboru najlepszego kursu, jest koszt szkoleń. O ile studenci często mogą liczyć na specjalne zniżki, o tyle osoby, które akademicką edukację mają dawno za sobą, muszą uregulować rachunek opiewający na około 1500 – 2000 złotych. Czy wiedza naprawdę musi tyle kosztować? Niekoniecznie!

Kursy na miarę XXI wieku

Alternatywą dla drogich, stacjonarnych kursów są nowoczesne platformy e-learningowe, takie jak coraz popularniejsze cgwisdom.pl. Żeby nauczyć się sprawnie posługiwać programami komputerowymi, wystarczy wygodnie rozsiąść się w fotelu, wybrać interesujący kurs i przelać na wskazany numer konta niewielką kwotę. Kurs wideo z programu Inventor dostępny on-line jest nieporównywalnie tańszy, niż koszt uczestnictwa w stacjonarnym kursie. Wraz z zakupem kursu otrzymujemy nielimitowany dostęp do materiałów szkoleniowych, dzięki czemu możemy uczyć się o każdej porze dnia i nocy w dowolnym miejscu. Efekty kształcenia są w pełni satysfakcjonujące – dzięki przejrzystej formie, bogatej narracji i klarownemu podziałowi zagadnień na etapy nawet laik dogłębnie pozna tajniki obsługi programu.

Udostępnij