Zdrowie i Uroda

Czy usta wypełnione kwasem hialuronowym będą piękniejsze?

Czy usta wypełnione kwasem hialuronowym będą piękniejsze?

O zaletach kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej mówi się wiele od lat – przywracają one młodość, pozwalają na niwelowanie zmarszczek, wypełnianie ust i konturowanie twarzy. Czy ich zastosowanie jest bezpieczne? Warto dowiedzieć się o tych substancjach więcej!

Kwas hialuronowy aplikowany w usta – powiększa i wypełnia

Kwas hialuronowy znany jest medycynie od dawna – naturalnie występuje on w naszym organizmie w skórze, ale również w ciele szklistym oka oraz w mazi torebek stawowych. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody – dzięki niemu nasza skóra jest elastyczna, sprężysta, odporna na uszkodzenia. Kiedy wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego spada na naszej twarzy zauważamy pierwsze zmarszczki. Dzisiaj walka z nimi jest jednak znacznie łatwiejsza niż kiedyś. Nie musimy stosować kremów o wątpliwych właściwościach – wystarczy skorzystać z możliwości, jakie daje nam medycyna estetyczna.

Kwas hialuronowy aplikowany w usta w gabinetach medycyny estetycznej to substancja przebadana i bezpieczna, która nie wywołuje alergii. Pozwala on nie tylko na skuteczne wypełnienie ust, ale i na ich konturowanie. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego usta są znacznie większe oraz mają bardziej wyrazisty kontur. Kwas hialuronowy stosowany jest również do wypełniania zmarszczek, w tym zmarszczek lwich, marionetkowych, zmarszczek poziomych na czole, kurzych łapek. Efekty zastosowania kwasu widać od razu i utrzymują się one 9-12 miesięcy. Po tym czasie kwas jest naturalnie usuwany z organizmu. O zaletach kwasu hialuronowego przeczytasz również na stronie karolinakusnierz.pl.

Toksyna botulinowa – pożegnaj się ze zmarszczkami raz na zawsze!

Drugim, niezawodnym sposobem na walkę ze zmarszczkami, jest zastosowanie toksyny botulinowej. Substancja ta powoduje upośledzenie przewodzenia impulsów nerwowych pomiędzy włóknami mięśniowymi. Dzięki temu mięśnie rozluźniają się i skóra staje się bardziej zrelaksowana. Działanie botoksu widoczne jest po ok. tygodniu. Efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Udostępnij