Motoryzacja

Dealer używanych samochodów dostawczych

Dealer używanych samochodów dostawczych

Dobry dealer samochodowy jest na wagę złota. Często ciężko znaleźć odpowiedzialną i godną zaufania firmę, która dba o dobro klientów. Jednak ciężko nie znaczy, że się nie da! Tak naprawdę można znaleźć zaufanych dealerów z dobrymi opiniami klientów – wystarczy jedynie poszukać. Giełda DBK jest takim dealerem, który niezwykle dba o jakość sprzedawanych pojazdów. Oferuje ona wiele aukcji takich jak samochody dostawcze, ale nie tylko! Auta ciężarowe czy specjalistyczne również dostępne są w ofercie Giełdy DBK!

Dlaczego warto stawiać na pojazdy używane?

 

W sieci internetowej dostępne są różnorodne opcje pozwalające na pozyskanie nowych pojazdów do firm przewozowych. Jedną z najlepszych i najpopularniejszych metod jest zakup samochodów używanych. Warto zwrócić uwagę, że pojazd używany bezpośrednio wchodzi w kapitał firmy dlatego firma na nim nie traci aż tylko środków jakby to było w przypadku wynajmu. Dodatkowo samochody używane są o wiele tańsze niż samochody nowe dlatego ich zakup wydaje się być najrozsądniejszy.

Jednak rynek samochodów używanych bywa ciężki. Na wielu aukcjach aż roi się od samochodów z wewnętrznymi usterkami, które tylko czekają na zmianę właściciela, który będzie do nich dokładał. Dlatego analizując pojazd należy zrobić to z pomocą profesjonalisty, który zna się na rzeczy. Najlepszy będzie zaufany mechanik, który sam analizuje i naprawia pojazdy ciężarowe i dostawcze. Ma on największe doświadczenie w branży przez co szybko wyłapie podejrzane samochody. Inną opcją jest korzystanie z profesjonalnego dealera jak Giełda DBK, której pracownicy sami sprawdzają pojazdy przed wystawieniem ich na aukcję. Każdy z nich przechodzi dokładny przegląd skwitowany jazdą próbną, która ostatecznie kwalifikuje pojazd do sprzedaży.

Podsumowanie

 

Samochody dostawcze i ciężarowe są filarem handlu przewozowego. Aby firma mogła rozwijać skrzydła musi inwestować w coraz to nowe pojazdy, które będą mogły przewozić jeszcze więcej zleceń. Inwestycja w dobre pojazdy ciężarowe w formie używanej jest dobrym posunięciem, które rozwinęło już nie jedną firmę TSL.

Udostępnij