Zdrowie i Uroda

Depilacja bikini

Depilacja bikini

Przyszło długo wyczekiwane upalne lato… może nawet zbyt upalne. Taka pogoda sprzyja tylko jednemu. Oczywiście, mowa tu o plażowaniu. Chyba wszystkie zgodzimy się, że nie ma cudowniejszego zajęcia latem niż wylegiwanie się na słonecznej plaży. Pozostaje tylko jeden problem… DEPILACJA!

Coś tu nie gra

Każda z nas chce wyglądać perfekcyjnie w stroju kąpielowym. Wiele z nas przygotowywało się do tych chwil cały rok pilnie uczęszczając na zajęcia fitness. Nasze ciała są już w pełni przygotowane na pochłanianie promieni słonecznych. Bikini, w którym wyglądamy świetnie czeka w szafie, bilety na samolot kupione. Hmmm… ale chyba o czymś zapomniałyśmy.

Tak jest! Depilacja okolic bikini! Wiemy przecież doskonale, że nie ma nic bardziej niekomfortowego niż poczucie skrępowania wynikające z jej braku. Na plaże idziemy przecież, żeby się odsłaniać, a nie przeciwnie! Nie róbmy sobie tego!

Wygoda i uroda

Jak uniknąć krępujących sytuacji na plaży? Jak zadbać o depilacje w odpowiedni sposób? Oczywiście możemy zawsze skorzystać z konwencjonalnych metod pozbywania się włosków – intruzów i sięgnąć po żyletkę. Wiemy jednak z doświadczenia, że często kończy się to wrastającymi włoskami, które w połączeniu ze słoną wodą morską mogą okazać się katastrofą. Dodatkowo efekty takiego rodzaju golenia nie utrzymują się długo i cały proces musimy powtarzać od nowa już po paru dniach.

Z pewnością nie raz obiło nam się o uszy hasło depilacja laserowa. Ten sposób pozbywania się owłosienia jest o niebo lepszy pod wieloma względami od innych. Dlaczego? Po pierwsze, nie wiąże się ono z żadnego rodzaju podrażnieniami. Nasza skóra pozostaje gładka, jak u modelek na billboardach butików z bielizną. Po drugie, efekt po wykonaniu określonej liczby sesji może utrzymywać się już nawet na zawsze!! Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie, jak i na terenie całej Polski to najlepsza rzecz, jaką możesz sobie zafundować przed wyjazdem!

Za długo?

Tak, to prawda, że depilacji laserowej nie przeprowadza się poprzez dokonanie jednego zabiegu. Cały proces składa się z większej ilości sesji. Ich ilość zależy od struktury i grubości naszych włosów i jest indywidualnie ustalana z klientkami podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Nieprawdą jest natomiast, że dopiero wykonanie wszystkich sesji daje rezultaty. Już po pierwszym usuwaniu włosków metodą laserową odczujemy znaczną różnicę, odrosną ona znacznie później i staną się cieńsze. Dlatego zdążysz jeszcze przed wymarzonymi wakacjami udać się do gabinetu!

Udostępnij