Ciekawe

Funkcjonalny wózek spacerowy 3w1

Funkcjonalny wózek spacerowy 3w1


Funkcjonalność jest jedną z najważniejszych cech, którą młodzi rodzice wymieniają podczas poszukiwania idealnego wózka dla swojego dziecka. Obecnie olbrzymia ilość modeli sprawia, że wybranie konkretnego wózka może zając sporo czasu. Producenci przekonują do swoich produktów, podkreślając ich wyjątkowy styl, innowacyjne tworzywa i bezpieczeństwo dziecka. Wśród rekomendowanych modeli coraz częściej wymienia się wózki wielofunkcyjne.

Wózki dziecięce wielofunkcyjne – czym są?

Wózki dziecięce wielofunkcyjne, zwane również wózkami 3w1, to produkty na każdą porę roku oraz na każdy rodzaj pogody. Wózki takie projektowane są w taki sposób, aby mogły służyć od narodzin dziecka do 3 roku życia. Wózki 3w1 składają się z ramy wózka oraz trzech wymiennych elementów: gondoli, nosidełka oraz siedziska. W zależności od wieku dziecka czy sytuacji wybierasz jedną z opcji i podróżujesz wygodnie, zapewniając dziecku najwyższy poziom komfortu i ochrony. To proste!

Wygodna gondola, regulowane siedzisko

Gondola z powodzeniem zastępuje łóżeczko dziecka! Element ten zapewnia bezpieczeństwo, wygodę. Większość gondoli wyposażona jest w budkę z daszkiem oraz zintegrowaną moskitierę. Całość tapicerowana jest tkaninami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieniowania UV. Siedzisko dla malucha jest regulowane w kilku punktach, posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę ochronną, podnóżek.

Stelaż wózka wielofunkcyjnego tworzy się z dużą precyzją i naciskiem na wygodę użytkowania. Najchętniej stosowane jest aluminium, które zapewnia jednocześnie lekkość konstrukcji, jak i wysoką odporność na uszkodzenia czy obciążenia. Stelaż uzupełniają pompowane lub piankowe koła oraz wysokiej klasy system amortyzacji. Dzięki takim udoskonaleniom każdy spacer okaże się wyjątkową przygodą!

Udostępnij

https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/