Dom i Wnętrze

Idealne miejsce na śniadanie w kuchni

Idealne miejsce na śniadanie w kuchni

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia – daje nam energię, pozwala na całkowite rozbudzenie i rozpoczęcie dnia w dobrym humorze. Warto celebrować śniadania, aby faktycznie móc cieszyć się każdą chwilą, najlepiej w gronie rodziny. Aby śniadania zawsze smakowały wybornie warto zadbać o to, aby jeść je w dobrze zaaranżowanym miejscu. Obecnie panuje moda na ustawianie niewielkich stołów śniadaniowych w kuchni. Jakie rozwiązania z tego zakresu okażą się strzałem w dziesiątkę?

Klasyczny stół i krzesła

Takie rozwiązanie sprawdza się zarówno w małych, jak i większych kuchniach. Obecnie w sklepach meblowych znajdziemy wiele interesujących produktów takich jak stoliki śniadaniowe. Są one dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, przez co dopasowanie produktu do wnętrza nie będzie żadnym problemem. Niewielkie stoliki śniadaniowe tworzone są zazwyczaj z lekkich materiałów – blat stanowi płyta meblowa, a całość opiera się na lekkim, metalowym stelażu. Takie stoliczki sprzedawane są zazwyczaj w zestawach z solidnymi i wygodnymi krzesłami. Z pewnością taki zestaw świetnie sprawdzi się w niewielkich kuchniach.

Kiedy do dyspozycji mamy większe pomieszczenia nie musimy bardzo martwić się miejscem, jaki zajmie stół i krzesła. Obecnie niezwykle modnym trendem jest wykorzystywanie stołów i krzeseł w prostym, rustykalnym stylu. Są one tworzone najczęściej z litego drewna, odpowiednio zabezpieczonego przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu, zarysowaniami i wieloma innymi.

A może w nowoczesnym stylu?

Ciekawym sposobem na stworzenie miejsca do przygotowania posiłków i jednocześnie ich spożywanie jest wykorzystanie wysokiego blatu kuchennego i hokerów do kuchni. W sklepach znajdziemy ich szeroki wybór – dostępne modele posiadają oparcia, podłokietniki, dodatkowe oparcie dla stóp.

Udostępnij

https://beesafe.pl/portalklienta/logowanie Barowy stół kuchenny i dwa taborety live url