Zdrowie i Uroda

Implanty zębów – warto?

Implanty zębów – warto?

Jeśli za każdym razem, kiedy chcesz się uśmiechnąć czujesz niepewność i zakłopotanie to znak, że czas zadbać o swoje zęby! Nowoczesne metody uzupełniania ubytków przywracają radość życia i swobodę wszystkim, którzy cierpią z powodów niepełnego uzębienia. Jedną z najlepszych i najbardziej skutecznych metod rekomendowanych przez lekarzy stomatologów są implanty.

Naturalne czy sztuczne?

Wykonując implanty zębów w krakowskim gabinecie Dental4You możesz mieć pewność, że nikt nie zauważy, że Twoje zęby nie są naturalne. Nowoczesne implanty zębowe wiernie oddają wygląd i kształt stałych zębów sprawiając, że nie odczuwasz żadnego dyskomfortu. Każdy ząb jest harmonijnie dopasowany do łuku zębowego, nie powodując najmniejszych trudności w żuciu czy mówieniu.

Oszczędność pieniędzy

Jednorazowy koszt założenia implantów może nieco nadszarpnąć domowy budżet, ale możesz mieć pewność, że to inwestycja długofalowa, która zwróci się w przyszłości.  Dobrze wykonanymi implantami będziesz mógł cieszyć się przez bardzo długie lata, bez konieczności wymiany elementów. Na stronie www.dental4you.pl zapoznasz się ze szczegółowym cennikiem usług i poznasz więcej informacji na temat zabiegu.

Pełna odbudowa

Czasami zdarza się, że w przypadku chorób lub przykrych zdarzeń losowych tracimy nie pojedynczego trzonowca, ale niemal całą szczękę. Jeśli cierpisz z powodu bezzębia, implanty przywrócą Ci utraconą radość życia! Nowoczesna implantologia pozwala na estetyczne dobudowanie całych łuków zębowych.

Bezpieczeństwo dla zdrowych zębów

W przeciwieństwie do innych metod protetycznych, takich jak zakładanie koron i mostów,  odbudowa implantami nie wymaga naruszania ścian sąsiednich, zdrowych zębów. Leczenie implantologiczne jest w pełni bezpieczne dla zdrowych zębów, które zachowują swoją nienaruszoną formę.

Udostępnij