Ciekawe

Impreza integracyjna na medal!

Impreza integracyjna na medal!

Dzisiaj żyjemy w świecie prężnie rozwijającego się biznesu. Powstaje coraz to więcej nowych firm, a dodatkowo – obecnie raczej już nie pracujemy tylko i wyłącznie w jednej pracy. Nieustanna potrzeba rozwoju zmusza pracowników do rotacji. W efekcie jako pracodawcy czy szefowie nieraz stoimy przed trudnym zadaniem przekształcenia grupy pracowników w zgrany zespół. Jak to zrobić?

Impreza integracyjna

Znakomitym pomysłem jest właśnie zorganizowanie imprezy integracyjnej. Dzięki temu nasi nowi pracownicy będą mogli szybko się zapoznać, a dodatkowo poznać również starszą część zespołu.

Boimy się jednak, że niestety grupa całkowicie nieznających się osób nie będzie potrafiła znaleźć jakiegoś wspólnego tematu do rozmowy i zabawy, pojawi się nuda i w efekcie nic taką imprezą integracyjną nie zdziałamy. Jak można zapobiec takiej sytuacji?

Fotobudka

Idealnym pomysłem będzie tutaj fotobudka. Co to jest? Na pewno każdy z nas już widział takie urządzenie przy różnego rodzaju urzędach. Kształtem przypomina ono szafę z parawanem, do której wchodzimy, siadamy wygodnie, uśmiechamy się, naciskamy odpowiedni przycisk i już mamy gotowe zdjęcie do dowodu czy paszportu. Fotobudki przeznaczone na imprezy jednak nieco się różną. Czym?

Różnorodność stylów

Przede wszystkim wystrojem oraz funkcją. Taką budkę możemy zaaranżować w dowolnym stylu- może to być karnawał w Wenecji, osiemnastowieczny Londyn, Śląsk czy nawet afrykańska wioska. Dodatkowo zapewnionych jest wiele zabawnych rekwizytów, jak: maski, peruki, przeróżne akcesoria itp.

Integracja przez zabawę

Jaka jest zaś funkcja takiej fotobudki na imprezę? Otóż właśnie integracja! Każdy z nas lubi pośmiać się, powygłupiać, wcielić w przeróżne postacie. Dzięki temu na chwilę odrywamy się od codzienności, od problemów i łatwiej nam jest nawiązać kontakty z innymi.

Zamówienie i montaż fotobudki

Pozostaje zatem już tylko pytanie, jak zamówić taką fotobudkę? Otóż należy znaleźć firmę, która zajmuje się wynajmem i montażem fotobudek. Warto wiedzieć, że taka firma zajmie się już wszystkim- od wniesienia po montaż i następujący demontaż. Dobrze jest także pamiętać o tym, żeby nie zamawiać na ostatnią chwilę- fotobudki są dzisiaj coraz bardziej popularne i niestety wówczas możemy już nic nie znaleźć.

Na koniec warto podkreślić jeszcze jedną rzecz- takie fotobudki firmy https://smove.pl/ to naprawdę świetna zabawa dla nowych pracowników. Dodatkowym ich atutem jest niska cena w stosunku do fenomenalnych efektów, które przynoszą, czyli zgranego i silnego zespołu. A zatem – nie czekajmy i skorzystajmy z korzyści, jakie dają fotobudki!

Udostępnij

https://beesafe.pl/porady/kara-za-brak-przegladu/ live url https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-wynajem-mieszkania/