Ciekawe

Jak wybrać dobry zestaw do wykonywania hybryd?

Jak wybrać dobry zestaw do wykonywania hybryd?

Świetny zestaw do manicure hybrydowego teoretycznie można skompletować samodzielnie, ale jednak dużo łatwiej kupić przygotowany już przez kogoś komplet, zamiast bawić się w łączenie ze sobą poszczególnych jego elementów. Na co jednak należy zwrócić uwagę, sięgając po takie gotowe rozwiązanie?

Co wchodzi w skład gotowych zestawów?

Po pierwsze – każdorazowo znajdują się w nich podstawowe elementy przeznaczone do wykonywania hybryd. Chodzi tu przede wszystkim o: bazę, top coat (inaczej nazywany utwardzaczem) oraz przynajmniej kilka lakierów kolorowych, najczęściej występujących w pojemniczkach o mniejszych niż standardowe pojemnościach.

Lakieru hybrydowego nie da się również wykonać bez lampy led lub uv, która jest jednym z głównych elementów każdego zestawu do manicure hybrydowego. Często też takie komplety uzupełnia się m.in. cleanerem, bloczkiem polerskim, wacikami bezpyłowymi oraz acetonem, czyli produktami umożliwiającymi bezpieczne ściągnięcie lakieru.

Czy warto zapłacić więcej za zestaw?

Producenci zestawów do manicure hybrydowego kuszą swoje klientki przeróżnymi dodatkowymi akcesoriami. Uzupełniają zestawy pięknymi gadżetami do zdobienia paznokci – brokatowymi pyłkami, połyskującymi lakierami i naklejkami. Dodają do nich aromatyczne olejki, płyny do nawilżania skórek czy nawet kremy do rąk. A każdy taki dodatek dodatkowo kosztuje.

Cena zupełnie podstawowego zestawu do manicure hybrydowego wynosi najczęściej ok. 100-300 złotych. W przypadku zestawów uzupełnianych tymi wszystkimi gadżetami potrafi być ona nawet dwukrotnie wyższa. A jej wartość utrzymana jest jednak na podobnym poziomie. Wniosek nasuwa się sam – nie warto przepłacać.

Dodatkowe rady

Niekoniecznie zestaw do manicure hybrydowego najsłynniejszej na rynku firmy musi okazać się najlepszy, tak samo jak ten niezbyt popularny nie zawsze będzie odznaczać się kiepską jakością. Cena czy renoma marki nie jest wyznacznikiem wartości produktu. Zawsze należy o tym pamiętać.

A bywa i tak, że samodzielne skompletowanie zestawu do hybryd okazuje się bardziej opłacalne pod względem finansowym od zakupienia gotowego już kompletu. Warto więc mimo wszystko rozważyć tę drugą opcję. Zastanowić się, czy nie lepiej byłoby przejąć kontrolę nad zawartością zestawu.

Zestaw do manicure hybrydowego znajdziesz w sklepie Chiodo.pl

Udostępnij

Barowy stół kuchenny i dwa taborety zobacz https://codilab.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/