Ciekawe

Pstryk i robisz zdjęcie

Pstryk i robisz zdjęcie

Pstryk i śmieszne zdjęcie gotowe

Urządzenie fotografujące jest bardzo łatwe w obsłudze, wystarczy pstryknąć na znak start na ekranie dotykowym. Dodatkowo w kabinie jesteśmy sami lub z osobami, które lubimy, dlatego też nie musimy się powstrzymywać, nie mamy kogo się wstydzić. Zdjęcia w fotobudce mogą być jak najbardziej naturalne, zabawne, śmieszne, możemy być w śmiesznych stylizacjach i wyluzowani.Fotobudka daje nam zdjęcia w kilka sekund po sesji fotograficznej, można je nagrać na DVD, przesłać do internetu lub dodać do naszych sfotografowanych postaci, śmieszne animacje.Super zdjęcie z fotobudki nie wymaga wielkiego wysiłku, trzeba tylko odpowiednio się ucharakteryzować,stworzyć ciekawe tło i pstryknąć.

Skąd przywędrowała do nas fotobudka?

Pierwsze zdjęcia z budki zrobiono w Stanach Zjednoczonych a pomysłodawcą fotobudki był imigrant z Syberii – Anatol Marco Josepho.Na początku było ciężko, ponieważ trudno było przekonać ludzi do zdjęć z budki. Jednak z czasem aparat do robienia zdjęć w sekwencji czasowej obronił się i coraz więcej osób zaczęło odwiedzać budkę, która w szybkim czasie dawała pasek z zdjęciami.

Atrakcja na imprezy

Budka z aparatem fotograficznym powoli trafiła i do naszego kraju, gdzie stała się ciekawą imprezową atrakcją oraz przedmiotem stawianym w różnych miejscach, gdzie jest duży przepływ przechodniów. Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się na weselnych imprezach, studniówkach, wieczorach panieńskich i kawalerskich, oraz imprezach integracyjnych. Może być oryginalnym prezentem dla młodej pary czy dla solenizanta. Zawsze na imprezach jest miejscem szczególnie obleganym a goście, wraz z rozwojem danej imprezy, wykazują się coraz to większą kreatywnością. Fotobudki wynajmowane są wraz ze śmiesznymi gadżetami, przedmiotami do ciekawych stylizacji oraz z tłami. Przed zrobieniem zdjęcia można rozwinąć swoją wyobraźnię i stworzyć sobie ciekawy wygląd w ciekawym miejscu, który szybko się utrwali na pasku z kilkoma fotografiami.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na fotobudka – https://smove.pl/

Kaprys czy moda?

Trudno dzisiaj jest powiedzieć, czy fotobudka na imprezie to kaprys organizatorów czy modny gadżet. Faktem jednak jest, że jest to ciekawostka, która przyciąga do siebie wiele osób i bardzo dobre miejsce wspaniałej zabawy.

Udostępnij