Ciekawe

Jakie ekspresy do kawy do biura kupić?

Jakie ekspresy do kawy do biura kupić?

Gdy w pracy pojawia się w końcu upragniona przerwa, większość pracowników zmierza czym prędzej w stronę kawopoju. Niestety przerwa jest krótka, a przygotowanie kawy w tradycyjny sposób trwa stosunkowo długo. Świetnym rozwiązaniem w tym przypadku są ekspresy do kawy do biura. Dzięki temu każdy pracownik może liczyć na zastrzyk energii w postaci smacznego napoju.

Jakie ekspresy do kawy do biura kupić?

Chyba żaden pracownik nie wyobraża sobie w obecnych czasach przerwy bez kubka kawy. Napój kofeinowy stawia na nogi oraz zwiększa wydajność i zwiększa kreatywność w pracy. Dlatego też ekspresy do kawy do biura stały się nieodłącznym elementem wyposażenia w każdej firmie. Pytanie jednak brzmi – na jakie urządzenie się zdecydować?

Z całą pewnością w przypadku firmy należy postawić na większej wielkości ekspresy do kawy do biura. Urządzenie powinno również zapewniać możliwość przyrządzenia większej ilość kaw na raz, aby każdy pracownik był w stanie zdążyć przegotować swój energetyczny napój.

Który model ekspresu do kawy do biura wybrać?

Największą popularnością cieszą się automatyczne ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym można w bardzo szybki sposób przygotować wiele filiżanek kawy w krótkim czasie. Ponadto są one bardzo łatwe w obsłudze i intuicyjne, co z pewnością każdy pracownik biurowy doceni. Dzięki obecności młynka nie ma potrzeby nawet wsypywania kawy czy też każdorazowego nastawiania urządzenia.

Na rynku dostępne są także ekspresy ręczne i kapsułkowe. Są one jednak trudniejsze w obsłudze, a przygotowanie kawy pochłania większą ilość czasu. Tego typu ekspresy do kawy do biura nie odmierzają samodzielnie ilości kawy i wody, potrzebnej do przygotowania konkretnej liczby filiżanek napoju.

Co powinien posiadać dobry ekspres do kawy do biura?

Dobrej jakości ekspres do kawy do biura z pewnością powinien być wyposażony w filtr, który oczyści wodę z wszelkich zanieczyszczeń i substancji, które mogą negatywnie wpływać na smak i zapach otrzymanego napoju. Z niesmacznej kawy nie ma większego pożytku. Warto także zadbać o to, aby urządzenie posiadało regulację mocy kawy.

Kolejną kwestią jest funkcjonalność ekspresów do kawy do biura. Ciekawą funkcją jest chociażby możliwość regulowania dyszy, co pozwoli na przygotowanie kawy zarówno w filiżance, jak i kubku. Urządzenie powinno posiadać również płytę podgrzewającą spód naczynia, w którym znajduje się kawa. Dzięki temu pracownicy będą mogli przez dłuższy czas cieszyć się gorącym napojem.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Yazamco

Udostępnij

live url kanejohns.com zobacz