Dom i Wnętrze

Leżaki ogrodowe z technorattanu w strefie wypoczynku

Leżaki ogrodowe z technorattanu w strefie wypoczynku


Jak zapewnić sobie najwyższy poziom relaksu w ogrodzie czy na tarasie? Coraz więcej osób decyduje się na zaaranżowanie strefy relaksu blisko domu. Podczas poszukiwania idealnych mebli i dodatków koniecznie zastanówmy się, jakie są nasze oczekiwania i marzenia. Dla jednych ogród będzie miejscem odpoczynku na leżaku, dla innych przestrzenią odpowiednią do spotkań w gronie znajomych czy rodziny.

Co oferują nam producenci mebli outdoorowych?

Wśród licznych propozycji w sklepach meblowych znajdziemy przede wszystkim piękne meble ogrodowe technorattanowe. Technorattan ceniony jest od wielu lat – początkowo miał on jedynie zastępować klasyczny rotang, z czasem jednak na stałe zagościł w naszych ogrodach i na tarasach. Technorattan jest tworzywem o ponadczasowym wyglądzie – o wyjątkowy design dbają doświadczeni projektanci.

Z czego wynika wysoka odporność technorattanu na uszkodzenia? Przed wszystkim jest to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze. Oznacza to, że nie chłonie ono do swojego wnętrza wilgoci czy kurzu. Czyszczenie takiej powierzchni nie sprawi problemu – wystarczy przetrzeć meble wilgotną ściereczką, aby w kilka chwil były one gotowe do użytkowania.

Jakie elementy zestawów technorattanowych wybrać?

Wszystko zależy d naszych indywidualnych potrzeb. Na niewielkich tarasach czy balkonach sprawdzą się najlepiej małe zestawy złożone z foteli i stolika kawowego. Leżaki ogrodowe z technorattanu prezentować się będą wspaniale w ogrodach, na tarasach, ale także przy basenach czy strefach SPA w hotelach. W ogrodach, gdzie mamy wiele miejsca, możemy wykorzystać obszerne sofy narożne i niskie stoliki kawowe. Taki zestaw z pewnością pozwoli na wygodne usadzenie licznych gości. Możemy również wybrać wiszące fotele w formie kokonów – pozwolą nam one dosłownie bujać w obłokach.

Udostępnij

rcomeback.com.pl live url qieateri.com