Dom i Wnętrze

Meble rattanowe do modnego ogrodu

Meble rattanowe do modnego ogrodu


Przeglądając katalogi z wyposażeniem outdoorowym, nie sposób nie zauważyć, że w wielkim stylu do łask wracają meble i dekoracje z naturalnych materiałów. Wśród modnych mebli i dodatków prym wiodą te wykonane z rattanu. Czy warto zainwestować właśnie w meble z egzotycznego surowca? Sprawdź!

Meble tarasowe rattanowe – nowoczesność i klasyka

Meble tarasowe rattanowe są dla Ciebie reliktem przyszłości? W takim razie musimy wyprowadzić Cię z błędu! W katalogach czołowych marek wyposażenia outdoorowego nie brakuje stylowych, wyplatanych z ekologicznego rattanu krzeseł, foteli, lekkich kanap, jednoosobowych huśtawek i leżaków, które w mistrzowski sposób łączą w sobie naturalność plecionki z nowoczesnymi projektami. Lekkie, designerskie konstrukcje o prostej, pozbawionej zbędnych ozdobników formie dodają zewnętrznej aranżacji nowoczesnego rysu i atrakcyjności. Co ważne, wysokiej jakości meble z rattanu wykonywane są ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

Rattan nie tylko do ogrodu

Po erze chłodnych, zimnych aranżacji o niemal laboratoryjnym wyrazie nadszedł czas ocieplenia! Meble z rattanu coraz częściej goszczą nie tylko na słonecznych tarasach, ale również wśród eleganckich, salonowych aranżacji, w stylowych sypialniach i jadalniach. Urozmaicenie prostego, minimalistycznego wnętrza o wyrazisty akcent w postaci rattanowego fotela, donicy z pokaźną rośliną albo wyplatanej lampy jest prostym i niewymagającym dużych nakładów finansowych sposobem na ożywienie pozbawionej energii kompozycji. Naturalne dodatki wniosą do każdego wnętrza ciepłą nutę, dzięki której w pomieszczeniu będzie panował przyjemny klimat.

Udostępnij