Dom i Wnętrze

Lato w ogrodzie

Lato w ogrodzie


Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwany okres w ciągu całego roku – lato! Zanim w pełni otworzysz sezon na wylegiwanie się na leżaku, przyjrzyj się dokładnie wyposażeniu swojego ogrodu. Może w tym sezonie warto wreszcie pożegnać wysłużone, niewygodne komplety z drewna czy plastiku i zapewnić sobie i bliskim prawdziwie królewskie warunki do odpoczynku? Sprawdź, jakie meble będą na czasie w nadchodzącym sezonie!

Designerskie huśtawki

Latem cenisz sobie przede wszystkim możliwość relaksowania się na leżaku z ulubioną książką? Kochasz w samotności delektować się słońcem? W takim razie na Twoim tarasie nie może zabraknąć designerskiej huśtawki! Możesz mieć pewność, że stylowa huśtawka  w formie zabudowanego kokonu stanie się Twoją ulubioną towarzyszką odpoczynku w czasie ciepłych miesięcy.

Narożniki ogrodowe

Nowoczesne ogrody coraz częściej przypominają stylowo urządzone salony na świeżym powietrzu. W katalogach czołowych marek oferujących wysokiej klasy wyposażenie outdoorowe nie brakuje eleganckich kanap, które swoją estetyką i funkcjonalnością nie ustępują najlepszym salonowym kompletom wypoczynkowym. Nie musisz obawiać się, że tapicerowane poduszki i siedziska stracą swój nienaganny wygląd podczas pierwszego załamania pogody. Elementy tapicerowane przeważnie pokrywane są poszwami impregnowanymi teflonem, który zabezpiecza tkaniny przed niekorzystnym wpływem zanieczyszczeń i wody.

Technorattanowe krzesła ogrodowe

Podstawę wyposażenia Twojego tarasu dalej stanowią niewygodne, twarde krzesła, które zamiast ukojenia serwują Ci ból pleców? Najwyższa pora zapewnić sobie królewskie warunki do odpoczynku! Technorattanowe krzesła ogrodowe przypadną do gustu każdemu, kto szuka eleganckich, komfortowych i wytrzymałych mebli, które będą służyć w ogrodzie przez długie lata.

Udostępnij