Dom i Wnętrze

Najmodniejsze rozwiązania outdoorowe w ogrodzie

Najmodniejsze rozwiązania outdoorowe w ogrodzie

Najmodniejsze rozwiązania outdoorowe w ogrodzie

Stworzenie przyjaznej, przydomowej przestrzeni wypoczynkowej nie jest dzisiaj żadnym wyzwaniem – udowadniają to producenci mebli ogrodowych, którzy oferują nam nowoczesne meble i dodatki do ogrodu. Szukając idealnych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na ich ofertę i wybrać komplet dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Warto też pamięta o parasolu ogrodowym!

Dlaczego warto postawić na parasol?

Przesiadywanie w ogrodzie niesie ze sobą wiele radości: możemy nie tylko obcować z przyrodą, ale również cieszyć się bliskością zieleni wokół nas. Podczas długich godzin w ogrodzie czy na tarasie musimy być jednak świadomi ryzyka, jakie niesie ze sobą ekspozycja na słońce i promieniowanie UV. Nadmierne promieniowanie może prowadzić do poparzeń skórnych czy słonecznego udaru. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed tym ryzykiem warto wybrać parasol do ogrodu oferowany przez jednego z topowych producentów. 

Jednym z najważniejszych zadań parasola jest zapewnienia nam cienia – to szczególnie ważne podczas upalnych dni. Parasol pozwoli zacienić miejsce wypoczynkowe, a dzięki odpowiednej budowie czaszy nie nagrzewa się, przez co użytkownicy mogą cieszyć się niższą temperaturą. 

Parasol tworzony z myślą o użytkowniku

Nowoczesne parasole ogrodowe projektowane są w taki sposób, aby w jak największym stopniu wspierać komfort użytkownika. Liczne punkty regulacji pozwalają na dopasowanie ustawienia kąta padania cienia precyzyjnie do swoich oczekiwań. Na uwagę zasługują materiały: parasole posiadają aluminiowe, antykorozyjne stelaże, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Stelaże osadza się na ruchomych stopach, przez co możliwe jest ich rotowanie o 360 stopni. Na szczycie stelaża ustawiona jest czasza wykonana z tkaniny poliestrowej. Jej powierzchnię pokrywa się warstwą poliuretanu. 

Udostępnij

endingwisconsin.org kanejohns.com Loftowy metalowy hoker barowy