Dom i Wnętrze

Sofa na taras – dobry pomysł?

Sofa na taras – dobry pomysł?

Taras i ogród mogą stać się centrum wartościowego relaksu w prawdziwie królewskim stylu. Aby tak się stało, niezbędne jest skompletowanie wyposażenia, które zapewni zmęczonym mięśniom ulgę, a nerwom – ukojenie. Producenci mebli outdoorowych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą stworzyć dla siebie oraz bliskich wyjątkową oazę odpoczynku i obok klasycznych zestawów ogrodowych proponują stylowe kanapy. Czy tego typu meble sprawdzą się w trudnych, zewnętrznych warunkach? Czy pogodzenie ze sobą designu, komfortu i niezawodności jest możliwe? Sprawdź!

Odporna i stylowa sofa na taras – to możliwe!

Szukając odpowiedzi na pytanie, czy meble tapicerowane znajdują zastosowanie również w ogrodzie, dokładnie zapoznaliśmy się z ofertą producentów wyposażenia outdoorowego. Szczególną uwagę zwróciliśmy na asortyment sklepu internetowego olre.pl. W kolekcji mebli nie brakuje sof, foteli i huśtawek z poduszkami i siedziskami. Tym, co wyróżnia komplety wypoczynkowe dedykowane zewnętrznym przestrzeniom od klasycznych, salonowych mebli to zastosowanie materiałów o wysokim stopniu odporności na czynniki zewnętrzne.

Wybierając kanapę, szczególną uwagę zwróć na rodzaj i jakość zastosowanych materiałów. W ogrodowych warunkach najlepiej sprawdzą się modele z poduszkami pokrytymi ochronną warstwą teflonu, który jest dla zanieczyszczeń i wilgoci barierą nie do przejścia. Takie poduszki i siedziska będą prezentować się nienagannie pomimo ekspozycji na deszcz, śnieg, promieniowanie UV i mróz. Ponadto, siedziska nie będą odkształcały się pod wpływem nacisku i intensywnego użytkowania, jeśli będą wykonane z pianki tapicerskiej o dużej gęstości. Sofa na taras będzie nie tylko praktycznym, ale również niezwykle stylowym elementem ogrodowej kolekcji, wyróżniającym Twój ogród na tle innych, podobnych do siebie kompozycji.

 

 

Udostępnij

live url gonbleuusa.com etastonoga.pl