Ciekawe

TO MUSISZ WIEDZIEĆ O PROGRAMACH HOTELOWYCH

TO MUSISZ WIEDZIEĆ O PROGRAMACH HOTELOWYCH

Wdrożenie dedykowanego oprogramowania dla hoteli to dzisiaj właściwie absolutna konieczność dla każdego obiektu noclegowego. Zwłaszcza takiego, którego zarządcy chcą poważnie podchodzić do kompleksowej sprzedaży pokoi przez internet. Ręczne aktualizowanie dostępności na każdej stronie to karkołomne zadanie. Tutaj właśnie pojawiają się programy hotelowe z wieloma przydatnymi funkcjonalnościami.


Bez strachu o extranet

Rzecz jasna najbardziej interesujące cechy takich systemów jak NFHotel to te, które zarówno zdejmują z personelu szereg zadań, jak też wykonują je nieporównywalnie lepiej. Doskonale w końcu wiadomo, że maszyny są wydajniejsze od ludzi. Warto przybliżyć tutaj wspomnianą synchronizację danych grafiku hotelowego z internetowymi kanałami sprzedaży. Wbudowany channel manager robi to wszystko automatycznie w ciągu kilku sekund. Gdyby chcieć to załatwić osobiście, trzeba by przeznaczyć nawet parędziesiąt długich minut.
Używając NFHotelu można śmiało udostępnić na bookingu wszystkie pokoje z obiektu. To samo dla modułu rezerwacji on-line. Fizycznie nie ma takiej możliwości, żeby umieścić dwóch albo i więcej gości w jednym pokoju na ten sam termin. Powiedz overbookingowi stanowcze “NIE!”, wybierz najlepszy i najszybszy program hotelowy.

Udostępnij

ueformichigan.com louds.pl cambias.org