Ciekawe

Biżuteria srebrna- subtelne podkreślenie kobiecego piękna.

Biżuteria srebrna- subtelne podkreślenie kobiecego piękna.

Dodatki biżuteryjne są idealnym uzupełnieniem stroju i zwieńczeniem całej stylizacji. Z uwagi na to powinny być odpowiednio dobierane. Podstawa jest dopasowanie kolorystyczne. Dopiero po wybraniu konkretnych ubrań jesteśmy w stanie ocenić czy dana biżuteria będzie odpowiednia. Wszystko powinno być utrzymane w podobnej tonacji.

Oczywiście możemy pozwolić sobie na niewielkie kontrasty. Będzie to doskonałe urozmaicenie naszego wizerunku.

Jednak nadal powinna być zachowana zbliżona temperatura poszczególnych barw. Tylko wtedy otrzymany efekt będzie zadowalający, a całość pozostanie spójna. Kolczyki srebrne z cyrkoniami będą idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o czarne sukienki. Dodadzą im z łatwością elegancji, a równocześnie będą pasowały kolorystycznie. Równie dobrze sprawdzi się to w przypadku szmaragdowych i granatowych tkanin. Jednak przy czerwieni lepsze z pewnością będzie złoto. Dobieraniebizżuteri iwymaga odrobiny wyczucia i umiejętności trafnego oceniania barw. Możemy nauczyć się tego przez praktykę. Z uwagi na to warto testować różne połączeniabiżuterii z ubraniami i szukać tych idealnych. Taka metoda jest najlepsza, aby przyswoić nawet najbardziej skomplikowane zasady, które początkowo mogą być dla nas niezrozumiałe. Jednak należy pamiętać, że w całej stylizacji powinien występować tylko jeden odcień metalu. Dzięki temu zachowamy harmonię i nie zaburzymy spójności.

Warto również zastanowić się nad idealnym odcienie biorąc pod uwagę nasza urodę.

Dzięki właściwie dobranym srebrnym kolczykom i naszyjnikowi możemy bardzo szybko podkreślić swoją urodę i wydobyć z niej to co najlepsze. Jest to z pewnością również ogromne uproszczenie. Decydując się na biżuterię ze srebra w tym samym kolorze unikniemy dylematów w trakcie tworzenia poszczególnych stylizacji.

Udostępnij