Zdrowie i Uroda

Zadbaj o swoją skórę w profesjonalny sposób!

Zadbaj o swoją skórę w profesjonalny sposób!

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na liczne czynniki wpływające na nią negatywnie – zanieczyszczenie powietrza, nieodpowiednia dieta, brak prawidłowej pielęgnacji. Na stan naszej skóry wpływ ma również nadmierne spożywanie alkoholu oraz palenie papierosów. Wynikiem działania tych czynników jest przesuszenie, zmiana koloru skóry na ziemisty, ale przede wszystkim: pojawienie się zmarszczek.

Czas na młodą skórę!

Odwrócenie procesu starzenia nie jest łatwe – doświadczeni kosmetolodzy są zdania, że o skórę należy dbać zanim jeszcze pojawią się pierwsze zmarszczki. Niestety, zazwyczaj dowiadujemy się o tym po czasie. Oczywiście możliwe jest zakupienie odpowiednich kosmetyków, które poprawią koloryt skóry i jej nawilżenie. Co ważne: nie muszą być to drogie, koncernowe kosmetyki – warto zwrócić uwagę na lekkie i ekologiczne produkty polskich marek. W ich składzie znajdziemy wiele wyciągów z roślin czynaturalne oleje.

Spłycanie zmarszczek – zaufaj medycynie estetycznej

Coraz więcej osób w Polsce zainteresowanych jest możliwościami, jakie daje medycyna estetyczna. Ten rodzaj zabiegów jest nie tylko bezpieczny, ale daje widoczne rezultaty od razu.

Zabiegi polegają na wypełnianiu skóry poprzez wykorzystanie kwasu hialuronowego – substancji, która naturalnie występuje w naszym organizmie i odpowiada za utrzymywanie wody, odpowiednie nawilżenie skóry, zapewnienie jej sprężystości. Kwas hialuronowy doskonale wypełnia zmarszczki, odpowiada za przywracanie jędrności skóry twarzy, umożliwia modelowanie konturu ust i ich powiększanie. Kwas hialuronowy wykorzystywany podczas zabiegów jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie powodujerównież alergii.

Efekty zabiegów medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna pozwala na natychmiastowe odmłodzenie skóry, poprawę jej napięcia i spłycenie zmarszczek. Efekty zabiegu utrzymują się przez 9-12 miesięcy – po tym czasie kwas hialuronowy jest całkowicie usuwany z organizmu i możliwe jest powtórzenie zabiegu.

Udostępnij