Dom i Wnętrze

Domy tworzone według techniki szkieletowej

Domy tworzone według techniki szkieletowej

“Kanadyjczyki” charakteryzujące się świetną izolacją cieplną, która jest w stanie utrzymać się nawet przez kilka dni, tworzone są według bardzo starannej techniki szkieletowej. Jej początki sięgają zimnej Skandynawii oraz Kanady – skąd też wzięły swoją powszechnie znaną już nazwę.

Solidna jakość domów drewnianych

Ich prawidłowa nazwa to domy drewniane w całości stworzone z elementów drewnianych nie wymagających przerw technologicznych. Spowodowane jest to brakiem prac mokrych, dzięki czemu na samym placu budowy nie ma dużego bałaganu do posprzątania. Jedyne pierwsze fundamenty muszą być solidnie wylane, aby całość drewnianej konstrukcji się pewnie trzymała. Domy drewniane w naszym kraju wykonywane są m.in. przez mawit.com.pl – firmę z Małopolski, która chętnie podejmuje się realizowania kolejnych inwestycji budowlanych. Na ich stronie www można obejrzeć przykładowe zdjęcia domów, jakie mieli już przyjemność postawić.

Projekt na dom

W tej firmie można zamówić projekt domu drewnianego, który będzie uwzględniał wszystkie nasze sugestie. Można również skorzystać z dostępnego projektu, które także są udostępnione na stronie firmowej. Jest to firma wspierająca swoich klientów od samego początku do postawienia całej konstrukcji. Na sam koniec współpracy klient otrzymuje teczkę z atestami, gwarancjami i certyfikatami od producentów firm, u których kupione są wszystkie elementy użyte do budowy. To świadczy o tym, że mamy do czynienia z solidną ekipą budowlaną, która zasługuje na nasze zaufanie. 

Udostępnij

live url https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/ forum.org