Ciekawe

Egzotyczne wczasy w zasięgu Twojego portfela!

Egzotyczne wczasy w zasięgu Twojego portfela!

Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek? Masz dosyć europejskich kurortów oraz tłoku na polskich plażach? Koniecznie skieruj swoje kroki do jednego z topowych biur podróży – touroperatorzy mają Ci do zaoferowania wiele interesujących kierunków wakacyjnych. Wśród nich z pewnością warto zwrócić uwagę na wyjazdy egzotyczne.

Skąd tak wielka popularność wycieczek egzotycznych?

Jeszcze kilka lat temu wyjazdy na Dominikanę, Seszele czy Mauritius były całkowicie poza zasięgiem finansowym większości Polaków. Wraz ze zmniejszeniem się zainteresowania wyjazdami do dotychczas topowych miejsc (Egipt Turcja) biura turystyczne musiały zmienić swoje oferty, aby nie stracić płynności finansowej. Okazało się, że egzotyczne wczasy nadają się do tego idealnie. Obniżenie cen wyjazdów sprawiło, że olbrzymia ilość osób zainteresowała się wczasami tego rodzaju. Z pewnością przyciągają również liczne atrakcje turystyczne na Dominikanie czy Seszelach: krystalicznie czyste morze, możliwość odpoczynku pod palmami oraz skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych. Turyści mogą również samodzielnie poznawać wyspy dzięki możliwości wypożyczenia rowerów, skuterów czy samochodów.

Kupujemy wycieczkę!

Wybierając się do biura podróży powinniśmy być świadomi tego, co wchodzi w skład ceny wycieczki. Są to przede wszystkim przeloty, transfery na lotnisko, opieka pilota lub rezydenta, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie w wybranej opcji, ubezpieczenie turystyczne, możliwość korzystania z licznych hotelowych udogodnień. Podczas pobytu w hotelu możliwe jest również nieodpłatne korzystanie z WIFI. Podróż na egzotyczną wyspę z pewnością okaże się podróżą naszego życia – zauroczy nas wspaniała, dzika przyroda, możliwość poznawania zupełnie innej kultury. Warto się skusić!

Udostępnij