Ciekawe

Zorganizuj wesele swoich marzeń – o jakich detalach musimy pamiętać?

Zorganizuj wesele swoich marzeń – o jakich detalach musimy pamiętać?

Organizacja wesela to spore przedsięwzięcie, którego planowaniem najczęściej zajmuje się nie tylko para młoda, ale i rodzice, świadkowie. Okazuje się, że nie ma potrzeby planowania na dwa lata do przodu. Konieczne jest jednak dobre zorganizowanie i przygotowanie dobrego planu!

Jakie najważniejsze zagadnienia?

Do najważniejszych elementów ceremonii ślubnej zalicza się zarezerwowanie terminu w USC lub kościele, dostarczenie niezbędnych dokumentów, zakupienie odświętnych strojów, znalezienie odpowiedniej sali, zaproszenie wybranych gości na ceremonię i wesele, wybranie konkretnego cateringu, zadbanie o odpowiedni wystrój sali. Na każdą z tych rzeczy przychodzi odpowiedni czas…

W poszukiwaniu idealnej sali

Sala musi być dopasowana nie tylko do naszego miejsca zamieszkania, ale również do liczby gości, których planujemy zaprosić. Zazwyczaj poszukiwania ograniczają się właśnie do sal, które odpowiadają nam wielkością – znacznie rzadziej zwracamy uwagę na to, jak sala wygląda, czy ma dostęp do tarasu czy wyjścia na ogród. Wiele osób poszukuje także sal głównie pod względem ceny. Okazuje się jednak, że i w stolicy możliwe jest znalezienie sali weselnej w rozsądnej cenie – sale weselne w Warszawie nie muszą być przecież w centrum miasta! Szukając takiego miejsca blisko stolicy zwracajmy uwagę na hotele i restauracje nad brzegami jezior czy w pobliżu lasów. Takie położenie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom… i będzie znacznie tańsze!

Catering dla każdego

Obecnie wiele uwagi przykłada się nie tylko do wyglądu i ilości jedzenia na weselach, ale przede wszystkim do jakości. Młode pary podczas wybierania weselnego menu mają możliwość wybierania pomiędzy kilkoma propozycjami szefa kuchni. Dodatkowo restauracja może również zaproponować dania wegetariańskie lub dopasowane do konkretnych diet. To spore ułatwienie. Ostatnim ważnym elementem są zaproszenia – powinniśmy wysłać je nie później niż na miesiąc przed planowaną ceremonią.

Udostępnij

rpbc.org lthysaulttribe.com chclothing.com