Ciekawe

Wypocznij z dala od zgiełku!

Wypocznij z dala od zgiełku!

Pomysł na spędzanie świąt wielkanocnych czy bożonarodzeniowych poza domem jest coraz częstszy w polskich domach. Coraz bardziej jesteśmy świadomi tego, jak bardzo przedświąteczne przygotowania pochłaniają nasze dobre samopoczucie i zdrowie. Zamiast świątecznej bieganiny i stania w kuchni przy garnkach pragniemy odpocząć, zrelaksować się. Właśnie o takich chwilach myślą także managerowie hoteli, oferując swoim klientom specjalne oferty w święta.

Święta w otoczeniu przyrody

Szukając idealnego miejsca na świąteczny wypoczynek wybierzmy hotel czy pensjonat położony w pobliżu jeziora lub też lasów. Dzięki temu nie tylko odetchniemy świeżym powietrzem, ale również będziemy mogli spacerować w ciszy i w spokoju, podglądając budzącą się do życia naturę. Wiele hoteli dba o to, aby goście hotelowi mogli swobodnie korzystać z bliskości jeziora – w okresie letnim wiele z nich oferuje możliwość wypoczynku na molo czy też wypożyczalnie sprzętu wodnego. W specjalnych ofertach świątecznych goście hotelu mogą liczyć na zakwaterowanie w wygodnych pokojach, wyposażonych w łazienki, TV, Internet i inne udogodnienia. Dodatkowo w cenie pobytu są również wliczone obfite śniadania (w tym śniadanie wielkanocne).

A może SPA?

Hotele w ramach urozmaicania pobytu dla swoich gości oferują również strefę SPA. W cenie pobytu w hotelu najczęściej znajduje się możliwość korzystania z sauny i hotelowego basenu. Jeśli jednak pragniemy odnowy biologicznej warto zastanowić się nad rozszerzonymi ofertami. Wielkanoc w hotelowym SPA z pewnością pozwoli nam odzyskać siły witalne i poprawić nasze samopoczucie. Oferowane zabiegi to przede wszystkim wszelkie masaże na twarz i ciało, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, maseczki, peelingi, kąpiele relaksujące.

Udostępnij