Ciekawe

Jak nosić portfel?

Jak nosić portfel?

Zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych można znaleźć szeroki wybór portfeli męskich. Dostępne są różne modele. Jednak wbrew powszechnej opinii, wybierając portfel można popełnić faux pas. Dlatego warto wiedzieć, jaki powinien być portfel, aby nie był synonimem kiczu i tandety.

Portfele męskie- wyznacznik elegancji

Przede wszystkim, przy wyborze należy zwrócić uwagę na materiał. Najbardziej uniwersalne są portfele wykonane ze skóry naturalnej. Szczególnie skóra bydlęca doceniana jest za trwałość i niezawodność. Jest ona także bardzo miękka w dotyku. Takie portfele pasują do każdej stylizacji i są zawsze w modzie. Warto tutaj postawić na klasyczną kolorystykę np. portfele męskie w kolorze czarnym są bardzo stylowe, dobrze prezentują się też portfele w kolorze brązowym.

Jak nosić portfel?

Wydaje się, że odpowiedź jest prosta i oczywista. Ale wystarczy tylko spojrzeć, jak nosi portfel wielu mężczyzn, to okazuje się, że sprawa wcale nie jest tak oczywista. Otóż najważniejsza zasada jest taka, że portfela nie nosimy w tylnej kieszeni. Nie tylko dlatego, że łatwo można go zgubić, ale przede wszystkim, źle to wygląda. Portfel nie może być także przypięty do łańcuszka, swego czasu taka moda była kreowana, jednak obecnie jest to passe. Portfel powinno się nosić w torbie, ewentualnie w przedniej kieszeni. Oczywiście pod warunkiem, że portfel nie odkształca nam kieszeni. Ale co zrobić w przypadku garnituru, czy też smokingu? Oczywiście w takiej sytuacji portfel powinno się nosić w kieszeni marynarki. Jednak tutaj należy zwrócić uwagę na jego wielkość. To eleganckich stylizacji powinno się wybierać małe portfelik tzn. portmonetki. Oczywiście można także wybrać wizytowniki, czyli małe portfele na zamek. Posiadają one kieszonkę, gdzie można schować karty kredytowe, czy dokumenty.

Portfele męskie – dla każdego coś ciekawego

Oczywiście portfele męskie ze skóry naturalnej są najbardziej uniwersalne. Ale przecież modą można się bawić, zatem również wybierając portfel, który będziemy nosić na co dzień, można bardziej zaszaleć. Oczywiście absolutnie odpadają wszystkie portfele męskie na rzepy. Zdecydowanie lepiej wybrać portfele zapinane na zamek, bądź też składane, czy też zapinane na zatrzask. Można za to pobawić się kolorem i fakturą. Otóż obecnie bardzo modny jest styl militarny, stąd dobierając go do odzieży moro, można stworzyć ciekawy total loook. Dobrym wyborem są także portfele męskie w stylu sportowym. Można też postawić na portfele w kratę, a dla odważnych mężczyzn ciekawym wyborem będzie portfel w intensywnym kolorze z dodatkowymi pikowaniami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie portfele męskie

Udostępnij

imate-demi.org https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ zobacz