Dom i Wnętrze

Jak urządzić komfortowy taras?

Jak urządzić komfortowy taras?

Czy można wyobrazić sobie piękniejszy sposób na spędzenie ciepłego popołudnia, niż wylegiwanie się na miękkiej leżance ustawionej na zalanym słońcem tarasie? Najwyższa pora zadbać o swój ogród i stworzyć dla siebie i bliskich wyjątkowe warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu. Wszystkim tym, którzy szukają solidnych i modnych rozwiązań podpowiadamy, jak urządzić taras!

Jak urządzić taras? Inspiracji szukaj w salonie!

Zastanawiasz się, jak urządzić taras rodem z luksusowego katalogu? Ogrodową rewolucję zacznij od wymiany niewygodnych krzeseł z drewna czy niskiej jakości tworzyw sztucznych na elegancką sofę! W kolekcjach czołowych producentów znajdziesz nie tylko standardowe zestawy ogrodowe, ale również wysmakowane meble, które estetyką i wygodą dorównują najlepszym salonowym kompletom wypoczynkowym. Jeśli na niewielkim patio brakuje miejsca na rozłożysty narożnik, możesz zastąpić go designerską huśtawką w formie kokonu. Zapomnij o krzykliwych wzorach i rażących barwach – na modnych tarasach dominują subtelne kompozycje skąpane w jasnych kolorach.

Dlaczego technorattan?

Urządzając taras, pamiętaj, że meble ogrodowe powinny być nie tylko piękne, ale również trwałe. Obecnie na rynku wyposażenia outdoorowego od kilku sezonów króluje technorattan. Dlaczego syntetyczny materiał tak szybko wkupił się w łaski najbardziej wymagających miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu? Na popularność mebli z tego tworzywa wpływa kilka czynników – bezwzględna trwałość, lekkość, ciekawe wykończenie. Wybierając meble z technorattanu, możesz mieć pewność, że promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wilgoć  nie wpłyną negatywnie na kondycję ulubionego kompletu.

 

Udostępnij