Ciekawe

Prezent dla pary – jaki wybrać?

Prezent dla pary – jaki wybrać?

Często stajemy przed zadaniem wybrania prezentu dla pary. To chyba trudniejsze niż kupienie czy zrobienie czegoś dla jednej osoby. Musimy bowiem w takim przypadku wziąć pod uwagę gusta i potrzeby obu osób. Fajnie też, gdy udaje nam się parę zaskoczyć pozytywnie, trafić nie tylko w jej upodobania estetyczne, ale też w jakiś sposób oczarować swoim podarunkiem. Najlepiej, kiedy odwołamy się do danej historii – do czegoś, co dwie osoby wyróżnia jako parę.

Praktycznie czy romantycznie?

Wiele par ma konkretne potrzeby związane na przykład z urządzaniem nowego mieszkania czy domu. Wówczas prezent praktyczny, określona rzecz, ma swoje uzasadnienie. Na pewno spodoba się osobom, które zaczynają wspólne życie w nowym miejscu. Praktyczne prezenty to niezły pomysł nawet z okazji ślubu. Zwłaszcza gdy nowożeńcy ustalą z gośćmi, czego dokładnie potrzebują i nie dostaną kilku kawiarek czy korkociągów.

Jeśli zaś szukamy pomysłów na romantyczne prezenty, to odkryjemy je tutaj: cewe-fotoksiazka.pl. Zjawiskowe fotoobrazy, fotokalendarze czy fotoksiążki – te wszystkie formy wypełnimy bez trudu dowolną treścią. Także fotoksiążka ślubna zainspiruje nas do stworzenia podobnej ze zdjęć ze ślubu naszych przyjaciół. Taki prezent na pewno sprawi przyjemność parze, którą obdarujemy w ten sposób na przykład w rocznicę ich ślubu.

Zgodnie z duchem i stylem danej pary

Prezent niekoniecznie musi nawiązywać do historii danej pary, ale ogólnie do jej stylu, charakteru czy ducha. Jeśli znamy osoby na tyle dobrze, że wiemy, co je inspiruje i interesuje, to skupmy się na tym, obmyślając prezent. Odwołajmy się do zamiłowań łączących parę. Na przykład do miejsc, które lubią i odwiedzają. Fotoobraz przedstawiający ulubione góry czy egzotyczny zakątek – to trafiony prezent. Dekoracja, która zawiśnie w mieszkaniu pary i poprawi im humor.

Udostępnij