Ciekawe

Wczasy w górach – jak je zaplanować?

Wczasy w górach – jak je zaplanować?

Wyjazd w góry to świetny sposób na spędzenie czasu. Bliskość natury sprawia, że znacznie lepiej wypoczywamy, możemy aktywnie spędzać czas. Które z pasm górskich w Polsce wybrać? Wybór jest olbrzymi, jednak zdecydowana większość turystów decyduje się na Podhale i Tatry. Jak zorganizować nasz pobyt w tych stronach?

Znajdź noclegi dla siebie i bliskich!

Podstawą w planowaniu urlopu jest znalezienie odpowiednich noclegów. Ze względu na popularność Podhala wśród turystów musimy być świadomi, że noclegów musimy szukać znacznie wcześniej! Zazwyczaj turyści decydują się na kwatery w Zakopanem. Zimowa stolica Polski nie każdemu jednak przypadnie do gustu – jest to miejsce głośne, pełne ludzi. Jeśli szukamy miejsca znacznie spokojniejszego wybierzmy Bukowinę – noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej nie zrujnują naszej kieszeni, a dodatkowo będziemy mogli cieszyć się znacznie większym spokojem. Bukowina to idealne miejsce dla narciarzy – w obrębie miasta znajdziemy dziesiątki większych i mniejszych stoków narciarskich, wśród których każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Bukowina to także świetna baza wypadowa dla dalszych wycieczek. Z tego miejsca odjeżdża wiele busów, które odwiozą nas do Zakopanego za drobną opłatą.

O co pytać podczas rezerwacji noclegów?

Szukając idealnego noclegu przede wszystkim pytajmy o łazienki w pokojach, niewielkie aneksy kuchenne, możliwość korzystania z prywatnego parkingu, wyżywienie. Jednym z najchętniej wybieranych pensjonatów w Bukowinie jest Willa Majerczyk – ofertę znajdziemy na stronie willamajerczyk.com.

Udostępnij

-link.com https://beesafe.pl/porady/czy-trzeba-miec-przy-sobie-prawo-jazdy/ tssoundscape.com