Dom i Wnętrze

Regały drewniane

Regały drewniane

Masz wrażenie, że czegoś brakuje w wymyślonym i umeblowanym właśnie przez Ciebie wnętrzu? Salon wydaje się pusty, a stylowy korytarz niefunkcjonalny? Nie ma też miejsca na Twoje ukochane pamiątki, fotografie i kolekcje, które chcesz pokazać wszystkim gościom? Odpowiedzią na te dylematy są nowoczesne regały drewniane. Meble designerskie, użyteczne, efektowne. Jakie regały wybrać? To już zależy od indywidualnych oczekiwań. Regały z drewna zapewniają spore możliwości aranżacyjne. Z jednej strony mamy tutaj meble bardzo klasyczne, oparte chociażby na wzornictwie angielskim czy prowansalskim. Z drugiej strony prezentuje się regały iście awangardowe, przypominające popisowe rzeźby.

Niebanalne wnętrze z regałami drewnianymi

Gdzie szukać regałów drewnianych, które poruszą wyobraźnię i przemieniają wnętrze w niebanalnym stylu? Na pewno warto zajrzeć tutaj: notodo.pl. Na naszą uwagę zasługuje chociażby regał drewniany w kształcie namiotu tipi, który jest doskonałą propozycją do pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Ale ciekawie wyglądać będzie też w sypialni czy w salonie, który odwołuje się na przykład od egzotycznych podróży. Mebel ten w całości wykonany został z drewnianej sklejki. Nie ma w nim elementów z płyty MDF czy z płyty wiórowej. Regał-namiot efektownie się prezentuje i przy tym jest bardzo pojemny.

Regał drewniany podkreśla styl wnętrza

Przekonamy się, że meble drewniane mogą mieć bardzo różny styl. Nie tylko ten podniosły, odsyłający do pałacowych aranżacji. Ale na przykład postindustrialny, o czym świadczy regał inspirowany wyposażeniem fabrycznym. Jak regał, którego konstrukcję wykonano z metalu w kolorze antracytowym, a półki z wapnowanego drewna akacji. Szczegółem, który decyduje o wyjątkowości tego regału, są duże śruby znajdujące się na rogach nóg.

Udostępnij

https://podlasie24.pl/blok-promocyjny/jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodowe-przewodnik-dla-poczatkujacych-20240429140745 zobacz zobacz