Dom i Wnętrze

Dodatki, które odmienią Twój przedpokój

Dodatki, które odmienią Twój przedpokój

Wąski, nieustawny i pozbawiony naturalnego światła korytarz często prezentuje się nudno i nieciekawie. A przecież to właśnie przedpokój jest pomieszczeniem, które decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie na gościach robi Twoje mieszkanie. Mimo tego, że ograniczenia przestrzenne mocno zmniejszają pole do popisu w kwestii kreatywnej aranżacji przedpokoju, to kilka dodatków może sprawić, że pomieszczenie będzie prezentowało się niezwykle elegancko!

Kolor

Aby optycznie nieco powiększyć ciasną i wąską przestrzeń, zrezygnuj z ciemnych podłóg i ścian na rzecz jasnej, naturalnej tonacji. Hitem ostatnich sezonów jest połączenie jasnego drewna o naturalnym wykończeniu z nieskazitelną bielą. Aby wprowadzić nieco skandynawskiego klimatu do swojego wnętrza, podłogę wyłóż panelami o wyraźnie widocznej strukturze drewna, a ściany pomaluj białą farbą. Taka „baza” będzie stylową i dyskretną oprawą dla dodatków, które ożywią i przełamią monochromatyczną aranżację.

Meble

Aby przedpokój był praktyczny, warto wzbogacić go o meble, które pomieszczą obuwie oraz akcesoria – pastę i łyżki do butów, ściereczki, rolki do czyszczenia płaszczów i parasolki. W dobrych sklepach możemy kupić ciekawe zabudowy i wieszaki do przedpokoju o lekkim, nowoczesnym profilu. Oprócz standardowego wyposażenia, warto znaleźć miejsce dla wygodnego fotela! Miękkie fotele i małe szezlongi są absolutnym hitem w przedpokojach projektowanych przez współczesnych designerów.

Dodatki

Dekoracje i praktyczne dodatki są ukoronowaniem całego dzieła. Wieszaki designerskie w niebanalnym kształcie nie tylko pomieszczą wszystkie płaszcze czy torebki, ale również udekorują przestrzeń. W swoim przedpokoju warto mieć również dobrze oświetlone lustro, które doda głębi pomieszczeniu i umożliwi wykonanie szybkich poprawek makijażu przed wyjściem z domu.

Udostępnij

https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ Industrialny bukowy stolik nocny z półką ela.pl