Dom i Wnętrze

Znajdź najpiękniejsze meble na taras

Znajdź najpiękniejsze meble na taras


Taras to idealne miejsce na wypoczynek – nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń tarasowa stanie się naszym letnim salonem, który wykorzystywać będziemy zarówno do odpoczynku, jak i nauki, pracy czy spotkań w gronie znajomych i bliskich. Jakie meble wybrać na nasz taras, aby przestrzeń stała się wysoce funkcjonalna?

Taras naszych marzeń

Funkcjonalny taras to miejsce dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. Szukając pięknych mebli pamiętajmy o tym, że muszą być one również zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Na stronie zumm.pl znaleźć można różnorodne meble ogrodowe, które odznacza nie tylko wyjątkowy design, ale przede wszystkim trwałe tworzywa. Meble oparte na aluminiowych, antykorozyjnych stelażach oprą się działaniu wody oraz pojawianie się ognisk rdzy.

Wśród licznych propozycji producentów warto wymienić meble modułowe, których elementy możemy wykorzystywać osobno, jak i łączyć ze sobą, tworząc obszerną sofę narożną. Dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne leżanki ogrodowe wypełnione siatką polietylenową. Wysoka trwałość tych mebli pozwoli cieszyć się nimi przez wiele lat.

Pamiętaj o skuteczniej ochronie przed słońcem!

By nasz wypoczynek na tarasie był niezakłócony musimy zawczasu pomyśleć o odpowiedniej ochronie przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nadmierna ekspozycja na słońce może powodować poparzenia skórne, nudności czy udary słoneczne! Obecnie najchętniej wybieraną metodą na słońce na tarasie są parasole ogrodowe. Nowoczesne parasole odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, jak również ciekawym designem. Parasol taki osadzony jest na ruchomej stopie, przez co może być rotowany wokół własnej osi o 360 stopni.

Udostępnij